c904167d8244fd1c8edca86bd2551bb0
backgroundImage

FINAL WIPE OFF 1000ML

Neutralizátor čističů, 4nano Final Wipe Off 1000 ml.

Skladem
625 Kč
ks
výrobce:4nano
cena bez DPH:516,53 Kč
cena vč. DPH:625 Kč
popis
parametry
soubory a odkazy

4nano Final Wipe Off je univerzální čistič pro ideální přípravu povrchu pro další ochranu. Díky jemné vůni je práce s ním pohodlná a příjemná. Odstraňuje mastnotu, saze, nikotin, enzymy, povrchově aktivní činidla a další sloučeniny, zanechává dokonale čistý povrch.

Je také používán jako prostředek k odstranění nečistot, nebo k neutralizaci účinných látek, zanechaných jinými, silnějšími čisticími prostředky. Pro použití na všechny tvrdé a neporézní povrchy.

Návod k použití:

Před použitím protřepejte a vyzkoušejte v nenápadném místě. Použití je velmi jednoduché, čištěný povrch sprašte malým mnostvím produktu a rovnoměrně rozetřete. Použitím mikrovlákna hadřík vytřete produkt do sucha.

V případě silnějších nečistot nastříkejte více kapaliny a nechte působit po dobu asi 5 minut. Potom povrch opláchněte, nebo vytřete do sucha. Pokud je to nutné, opakujte postup.

Udržujte mimo dosah dětí. Při požití vypláchněte ústa a vypijte větší množství vody, ihned vyhledat lékaře. V případě kontaktu s očima, vypláchněte velkým množstvím vody a vyhledejte lékařskou pomoc. V případě kontaktu s kůží omyjte velkým množstvím vody. Při přetrvávajících potížích konzultovat s lékařem. Skladujte na chladném a suchém místě.

Diskuze je prázdná.
přidat příspěvek do diskuze
K produktu zatím nikdo recenzi nenapsal

X

Tento e-shop využívá cookies a bez jejich použití není schopen fungovat. Nesouhlasím s použitím cookies na tomto e-shopu (zobrazí se prázdná stránka).