c904167d8244fd1c8edca86bd2551bb0
backgroundImage

4NANO HYDROFOBNÍ OCHRANA - 4NANO CCX RELOAD 250 ml.

Skladem
1 888 Kč
cena bez DPH:1 560,33 Kč
cena vč. DPH:1 888 Kč
popis
parametry
soubory a odkazy

4nano CCX

je  keramický povlak bohatý na pryskyřice, který propůjčuje laku úžasný lesk, sklovitost, hydrofobitu v technologii Hyper Hydrofobic a mimořádný účinek snadného čištění. Vodní nosič a speciálně vybrané složení umožňuje aplikaci jak na lak chráněný jakýmkoli keramickým povlakem, tak i bez jakékoli ochrany.

Produkt lze použít také na sklo, reflektory, lampy a další plasty. 4nano CCX, nanášený pravidelně každé 3 až 6 měsíců poskytne vynikající ochranu povrchu před ulpívajícími nečistotami a tak udržuje lak a / nebo keramický povlak ve výborném stavu.

NÁVOD K POUŽITÍ

Naneste malé množství produktu na utěrku z mikrovlákna nebo přímo na lak a ihned rovnoměrně rozprostřete po povrchu. Pomocí druhého čistého hadříku z mikrovlákna zbytek vyleštěte, dokud nemá dokonalý lesk. Práce na malých fragmentech. Vozidlo lze používat ihned po uplynutí 1 hodiny od ukončení aplikace!

Před použitím produkt otestujte na neviditelném místě. Neaplikujte na horké povrchy. Neaplikujte na plné slunce ani déšť. Uchovávejte mimo dosah dětí. Při požití vypláchněte ústa a vypijte velké množství vody, okamžitě vyhledejte lékaře. Při zasažení očí důkladně vypláchněte vodou a vyhledejte lékařskou pomoc. Při styku s kůží opláchněte velkým množstvím vody, v případě potíží vyhledejte lékaře. Skladujte na suchém a chladném místě.

Diskuze je prázdná.
přidat příspěvek do diskuze
K produktu zatím nikdo recenzi nenapsal

X

Tento e-shop využívá cookies a bez jejich použití není schopen fungovat. Nesouhlasím s použitím cookies na tomto e-shopu (zobrazí se prázdná stránka).