c904167d8244fd1c8edca86bd2551bb0
backgroundImage

4nano Keramická Ochrana, QUANTUM LITE 100 ml

Skladem
2 775 Kč
ks
výrobce:4nano
cena bez DPH:2 293,39 Kč
cena vč. DPH:2 775 Kč
popis
parametry
soubory a odkazy

4nano Quantum Lite

je nejnovější keramický povlak v technologii Hyper Hydrophobic. Jeho aplikace je rychlá a jednoduchá a vizuální efekt je velkolepý. Povlak poskytuje úžasný hydrofobní efekt, snižuje adhezi nečistot, výrazně usnadňuje mytí vozu na bezkontaktních i ručních myčkách, chrání před škodlivými vnějšími faktory prostředí, jako jsou kyselé deště, silniční chemie, UV záření a ptačí trus. Bez osvěžování je životnost na laku po dobu nejméně 1 roku! 4nano Quantum Lite je ideálním řešením, pokud váš klient očekává dobrou cenu a vysokou kvalitu.

Návod k použití:

4nano Quantum Lite by měl být aplikován na naprosto čistý, suchý a chladný lak. Pro přípravu povrchu se doporučuje použít 4nano Scrub. Teplota vzduchu okolí i laku při aplikaci by měla být od +15 do + 35 ° C s vlhkostí 50-70%.

Před použitím dobře protřepejte. Pak naneste malé množství produktu na kosmetický tampón, který nepouští vlákna, nebo na aplikátor keramických povlaků tak, aby byl aplikátor jasně vlhký.

Pracujte maximálně na prvku nebo dílu 50 x 50 cm. Nepokoušejte se pokrýt větší plochy najednou. Opatrně naneste tenkou, ale hustou a rovnoměrnou vrstvu výrobku na lak a ihned jemně vyrovnejte sbíráním přebytečného produktu suchou a čistou utěrkou z mikrovlákna tak, aby vrstva zůstala vlhká. Pomocí druhého čistého hadříku z mikrovlákna opakujte stěr nadbytečného produktu, aby nezanechal žádné skvrny ani šmouhy a vyleštěte do vysokého lesku. Dbejte zvýšené opatrnosti, abyste se vyhnuli šmouhám nebo flekům, protože bude velmi obtížné je odstranit a případné pokusy mohou vést i k poškození laku. Po aplikaci nevystavujte povlak vodě po dobu dalších 2-3 hodin.

Keramická ochrana je po cca 10 dnech (v závislosti na okolní teplotě a vlhkosti) plně přilnuta, vozidlo by se nemělo do té doby umývat, ani utírat.

Výrobek lze navrstvit, maximálně však 3 vrstvy.

Před použitím otestujte výrobek na nenápadném místě.

Neaplikujte na horké povrchy, ani na přímém slunci.

Diskuze je prázdná.
přidat příspěvek do diskuze
K produktu zatím nikdo recenzi nenapsal

podobné produkty

X

Tento e-shop využívá cookies a bez jejich použití není schopen fungovat. Nesouhlasím s použitím cookies na tomto e-shopu (zobrazí se prázdná stránka).