c904167d8244fd1c8edca86bd2551bb0
backgroundImage

LARE diamond 150mm HC Žlutá

Lare Leštící kotouč 125 mm. tvrdý extra žlutý(drážkovaný)

Skladem
244 Kč
ks
výrobce:Lare
cena bez DPH:201,65 Kč
cena vč. DPH:244 Kč
popis
parametry
soubory a odkazy

Profesionální leštící kotouče určené k leštění lakovaných ploch různého typu. Vyznačují se vysokou kvalitou a zpracováním. Jsou vyrobeny z precizně vybraných velmi kvalitních odolných materiálů. 

Unikátně navržený profilovaný povrch, umožňuje cirkulaci vzduchu mezi kotoučem a leštěným povrchem, účinně redukuje teplo vznikající při práci. Snižuje efekt hologramů a redukuje odlétání pasty a zároveň zajistí její rovnoměrné dávkování. Tento pad je vhodný spíše pro rotační leštičky, pro excentrické (DA) využijte speciální PRO DA kotouče.

 

- Žlutý
Tvrdý leštící kotouč určený pro lešticí pasty vysoké a střední abrazivnosti. Je to pad pro intenzivní leštění, odstraňování hlubokých škrábanců, pobrusů po brusném papíru 1200/1500 a na silně zoxidované laky.

 

 

- Modrý
Je tvrdší kotouč pro střední leštění, leštění po brusném papíru 1500/2000. Účinně odstraňuje hlubší škrábance a nedokonalosti v laku v kombinaci s brusnou pastou střední abrasivosti.

 

 

 


- Oranžový
Jedná se o středně tvrdý leštící kotouč. Určeno pro lehčí opravy po lakování, účinně odstraňuje škrábance a nerovností, zanechává hladký a rovný povrch. Doporučuje se pro pasty i s vysokou a střední abrasivostí.

 

 

 

- Bílý
Měkký pad pro lehké opravy laku, používá se ke zvýšení finálního lesku. Účinně odstraňuje nejmenší škrábance a nerovnosti zanechává hladký lesklý povrch. Doporučuje se používat s nejméně brusnými pastami.

 

 


- Černý
Finishový leštící kotouč, který je velmi jemný a se používá pro koncové finishování a posílení lesku na maximální uroveň. Doporučuje se používat s finishovými pastami a vosky.
 
 
 

 

Speciálně navržený okraj Flexi unašeče umožní přesně a rychle vycentrovat kotouč a tím eliminuje vibrace a zabraňuje náhodnému kontaktu unašeče s leštěným povrchem. Díky modernímu materiálu používaném při výrobě padů, je možné je vyprat v teplé vodě s jemným čisticím prostředkem.
Diskuze je prázdná.
přidat příspěvek do diskuze
K produktu zatím nikdo recenzi nenapsal

X

Tento e-shop využívá cookies a bez jejich použití není schopen fungovat. Nesouhlasím s použitím cookies na tomto e-shopu (zobrazí se prázdná stránka).