c904167d8244fd1c8edca86bd2551bb0
backgroundImage

Clear Vision 100ml

Neviditelné stěrače, 4nano Clear Vision 100ml,

Skladem
553 Kč
ks
výrobce:4nano
cena bez DPH:457,02 Kč
cena vč. DPH:553 Kč
popis
parametry
soubory a odkazy
4nano Clear Vision je inovativní možnost ochrany autoskel. Snížená viditelnost způsobená ulpívajícími nečistotami, blátem, deštěm nebo hmyzem může nepříznivě ovlivnit naši bezpečnost na silnici. Je to způsobeno tím, že okno auta stejně jako ostatní skleněné plochy nejsou dokonale hladké, ale jsou v něm mikropóry. Se 100% nanotechnologiemi použitých v produktech naší společnosti, jsme schopni získat hladký povrch prosklených ploch, na kterých nebude ulpívat špína. Voda bude odtékat pryč téměř bez stěračů a hmyz nezůstane přilepený na skle. To vše má za následek lepší viditelnost na silnici a zároveň větší bezpečnost! Při dešti již nad rychlosti 40 km / h nebudete muset používat stěrače, protože voda sklouzne ze skla pod náporem vzduchu. Dojem vizuálně čistých oken je další z předností výrobku Premium Vision.
 
Vlastnosti produktu Clear Vision:
 
  • snížená přilnavost nečistot
  • výrazně zlepšuje viditelnost
  • zvýšení bezpečnosti
  • efekt "neviditelného" stěrače
  • lepší čistění oken
  • trvanlivost aplikace: 6 měsíců
  • objem: 30 ml
  • spotřeba materiálu: cca 1 ml na m²
 
Aplikace:
 
Podklad musí být suchý a zbavený mastnoty, nečistot a prachu. Odstraňte také starší silikonové ochranné přípravky nanesené v dřívější době. Udělejte lihem nebo nejlépe pro maximální životnost čisticím prostředkem na sklo 4nano Glass & Metal Cleaner.
Je vhodné použít latexové nebo gumové rukavice, aby se zabránilo kontaktu skla s potem z vašich rukou. Aplikuje pomocí vatových tamponů krouživými pohyby na ploše cca 30x30cm. Naneste na sklo, na celém povrchu by se měla objevit vrstva prostředku (hnědá) je to známkou toho, že celá plocha je pokryta ochranou. Po 20 min výsledný povlak vyleštěte bavlněnou látkou, aby celý povrch skla byl jasný a čistý. Pokud chcete použít k leštění líh, musíte počkat nejméně hodinu po aplikaci druhé vrstvy. Sklo po dobu nejméně 1 hodiny nesmí přijít do kontaktu s vodou nebo čisticími prostředky. Aplikujte při teplotách 5 až 35 stupňů. Povrch čistěte vlhkým hadříkem nebo neagresivním mycím prostředkem. Nepoužívejte na přímém slunečním světle. Neaplikujte na horké povrchy. Otestujte výrobek před použitím na malé ploše.
Diskuze je prázdná.
přidat příspěvek do diskuze
K produktu zatím nikdo recenzi nenapsal

X

Tento e-shop využívá cookies a bez jejich použití není schopen fungovat. Nesouhlasím s použitím cookies na tomto e-shopu (zobrazí se prázdná stránka).