c904167d8244fd1c8edca86bd2551bb0
backgroundImage

Leather Protect 100 ml

Ochrana kůže-Leather Protect 100 ml, 4nano

Skladem
420 Kč
ks
cena bez DPH:347,11 Kč
cena vč. DPH:420 Kč
popis
parametry
soubory a odkazy

4nano Leather Protect je profesionální prostředek na ochranu kožených sedaček a dalších kožených součástí v autě. Interiér vozu a to zejména v případě, že je ve světlé barvě, je neustále vystaveny různým škodlivým činitelům - špíně, prachu, oděru, barvení džínami, rozlité nápoje atd.. To vše způsobuje, že kůže ztrácí svůj původní atraktivní vzhled, a udržet jej v čistotě je stále obtížnější. Inovativní řešení navrhované 4nano slouží k ochraně koženého sedadla od škodlivých faktorů na mnoho let. Tohoto efektu je docíleno tím, že vyplní mikropóry pomocí nanočástic a vytvoření neviditelné, tenké ochranné vrstvy. Odolnost proti UV záření, špíně a prachu a snadné odstranění všech druhů nečistot jsou hlavní přednosti tohoto produktu. Kromě toho, je spotřeba materiálu malá, při zachování vynikající vzhledu po delší dobu. Tato vrstva také chrání sedadlo před barvení džínovinou a podobným materiálem. Od této chvíle se čištění kůže se stává snadné a zábavné. 4nano LEATHER PROTECT dlouhodobá ochrana kožených sedaček v autě!

Aplikace:

Podklad musí být suchý a bez nečistot, prachu, mastnoty a dalších ochranných opatření. Dobře přNaneste tenkou vrstvu přípravku na povrch a nechte zaschnout. Po asi 1 hodině se povrch je připraven k použití. Impregnované povrch by měly být čištěny vlhkým hadříkem nebo jemným mycím prostředkem. Aplikujte při teplotách +5 až +30 stupňů.

Nepoužívejte na přímém slunečním světle. Neaplikujte na horké povrchy. Otestujte výrobek před použitím na malé ploše.

Diskuze je prázdná.
přidat příspěvek do diskuze
K produktu zatím nikdo recenzi nenapsal

X

Tento e-shop využívá cookies a bez jejich použití není schopen fungovat. Nesouhlasím s použitím cookies na tomto e-shopu (zobrazí se prázdná stránka).