c904167d8244fd1c8edca86bd2551bb0
backgroundImage

Čistič laku pod ochranu Scrub Neutral, 250m l4nano

Skladem
751 Kč
ks
výrobce:4nano
cena bez DPH:621,00 Kč
cena vč. DPH:751 Kč
popis
parametry
soubory a odkazy

4nano Scrub Neutral je profesionální čistič určený k odstranění nečistot. Připraví povrch pod ochranu. Díky inovativnímu složení šamponu výrazně zkracuje dobu mytí. Odstraňuje oxidaci, vosky, účinky kyselého deště, drobné škrábance a zároveň obnoví původní lesk laku a barvu. To znamená, že vůz je připraven pro vaše oblíbené aplikace vosku nebo ochrany 4nano, to vše díky "obyčejnému" umytí auta. Výrobek má neutrální pH, takže je zcela bezpečný i pro ty nejnáročnější laky.

Aplikace:

Povrch umyjte od prachu, nečistot, písku a ponechte ho mokrý. Před použitím dobře protřepejte. Naneste malé množství výrobku na mokrou měkkou houbu nebo měkký aplikátor, a potom několikrát stlačte až do vytvoření pěny. Myjte díl po dílu rovnoměrnými pohyby mírným tlakem, pak důkladně opláchněte vodou tak aby žádné zbytky šampónu nezůstaly na povrchu. Tento postup opakujte na každém nachystaném dílu. Před použitím otestujte produkt na nenápadném místě, zejména na tmavých a nestandartních lacích. Nenanášejte na horké povrchy. Neaplikovat na přímém slunečním světle. Uchovávejte mimo dosah dětí. Při požití vypláchněte ústa a potom vypijte hodně vody, vyhledejte lékaře. V případě kontaktu s očima, vypláchněte velkým množstvím vody a vyhledejte lékařskou pomoc. V případě kontaktu s kůží omyjte velkým množstvím vody, pokud příznaky přetrvávají, poraďte se s lékařem. Skladujte na chladném, suchém místě. Nepoužívejte na přímém slunečním světle. Neaplikujte na horké povrchy. Otestujte výrobek před použitím na malé ploše.

Průměrná spotřeba by měla být kolem 20 až 30 ml pro středně velké auto.

Diskuze je prázdná.
přidat příspěvek do diskuze
K produktu zatím nikdo recenzi nenapsal

X

Tento e-shop využívá cookies a bez jejich použití není schopen fungovat. Nesouhlasím s použitím cookies na tomto e-shopu (zobrazí se prázdná stránka).