c904167d8244fd1c8edca86bd2551bb0
backgroundImage

4nano Camo 25 ml.

4nano Keramická ochrana "Camo 30 ml."

Skladem
3 280 Kč
bal.
výrobce:4nano
cena bez DPH:2 710,74 Kč
cena vč. DPH:3 280 Kč
popis
parametry
soubory a odkazy

4nano Camo je nejnovější dvouletý keramický povlak v technologii Hyper Hydrophobic, který poskytuje velkolepý a dlouhodobý efekt perlení vody.

4nano Camo je výjimečný hybrid plně keramického povlaku, vyvinutý z funkčního povlaku v nejnovější technologii Hyper Hydrophobic.

Neuvěřitelná sklovitost laku a působivý hydrofobní efekt spojený s maximální ochranou laku před mikro škrábanci. 

Chrání povrch laku před hmyzem a nečistotami, před škodlivými účinky vnějšího prostředí, UV záření, je maximálně odolný chemickým prostředkům, 

Životnost povlaku je minimálně 2 rokyzcela mimořádný hydrofobní efekt je navíc účinný až 18 měsíců bez reAplikace! 

Mimořádné samočistící vlastnosti a výjimečně snadné a rychlé mytí, řadíme mezi další výhody.

 

Návod k použití:

 

Aplikaci 4nano Camo provádějte pouze za správných provozních podmínek (čistota provozu, ventilace vzduchu, teplota, vlhkost v místnosti + správná příprava laku).

 

Teplota a vlhkost vzduchu: Bezprašný provoz. Teplota + 15°C až + 30°C. Vlhkost vzduchu mezi 30 – 80 %. 

 

Příprava povrchu: Lak musí být dekontaminován od dehtu, pryskyřice, volné špíny, olejů z past, polétavé rzi, suchý a zcela sterilizován od jiných ochranných aplikací a měl by při kontrolním mytí pomalu odvádět vodu.

Závěrečné odmaštění povrchu před aplikací povlaku proveďte za použití  4nano Scrub (doporučujeme), nebo IPA (IZO PROPYL ALKOHOL min. 2 x). Toto neplatí při použití systému 4nano XCS,  nebo pasty 4nano Finishing Touch.

 

Aplikace: Před aplikací lahvičku důkladně protřepejte. Na dodaný aplikátor naneste pár kapek 4nano Camo a efektivním pohybem roztáhněte produkt po vizuálně nastavené části (ne větší než 30x30 cm), jako byste chtěli psát na písmeno S nebo jeho násobek. Tento krok značně snižuje spotřebu povlaku. Potom pokryjte celou část roztahováním (nekroužíme) naneseného „S“ mokrou, tenkou, pevnou vrstvou povlaku.

Nechte v klidu na 3 –  5 minut (+ 30°C nebo + 15°C), aby se svázal na povrchu(nesmí však zaschnout, vznikly by šmouhy), po té by se měl začít sbírat přebytek povlaku.

První utěrkou zlehka jakoby znova roztáhněte přebytečný produkt, avšak ještě nestírejte nedokonalosti na povrchu. Nepokoušejte se odstranit všechen přebytečný produkt jednou utěrkou.

Druhou utěrkou setřete již zbytek přebytečného produktu, aby nezůstaly viditelné vlnky, fleky, nebo šmouhy.

Třetí utěrkou vyleštěte k dokonalosti.

Ujistěte se, že všechny nedostatky (a to i na prvcích v okolních oblastech) byly odstraněny, protože ve vyzrálém stavu, mohou být odstraněny pouze broušením. Takto pokračujte na celém povrchu.

Po aplikaci by mělo vozidlo zůstat min. 12 hod. v chráněném prostoru, tím se zajistí co nejlepší podmínky pro základní fixaci povrchu, a to zejména v zimním období.

Keramický povrch je plně svázaný po 14 dnech (v závislosti na převládajících povětrnostních podmínkách) v této době NEMYJTE vozidlo ŽÁDNÝM způsobem ani NEUTÍREJTE. Samozřejmě, že vůz může být provozován za normálních okolností i v dešti.

Před použitím vyzkoušejte produkt na nenápadném místě. Neaplikujte na horké povrchy nebo na plném slunci. Udržujte mimo dosah dětí. Při požití vypláchněte ústa a vypijte větší množství vody a ihned vyhledejte lékaře. V případě kontaktu s očima vypláchněte velkým množstvím vody a vyhledejte lékařskou pomoc. V případě kontaktu s kůží, omyjte velkým množstvím vody. Při přetrvávajících potížích konzultujte s lékařem. Skladujte na chladném a suchém místě.

 

Diskuze je prázdná.
přidat příspěvek do diskuze
K produktu zatím nikdo recenzi nenapsal

X

Tento e-shop využívá cookies a bez jejich použití není schopen fungovat. Nesouhlasím s použitím cookies na tomto e-shopu (zobrazí se prázdná stránka).